+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

Цікаві книжки для дітей. ТОП 5 від Riviera Vіllas

Коли вам  кажуть, що сучасні діти не люблять читати — не вірте. Просто потрібно знайти те, що їм дійсно буде цікавим.

Як ніхто це знає жителька нашого містечка Марія Хилько. Адже зовсім скоро побачить світ книга її дитячих віршів. Точна назва книги поки не відома, але по секрету скажемо, що це будуть вірші батькам і дітям про все на світі.

Як чудово, що в Riviera Villas живуть такі талановиті люди, а атмосфера містечка створена для творчості і прекрасних ідей!

Вірш та ілюстрація до майбутньої книги Марії.

А поки чекаємо на вихід книги, ми підготували для вас список дитячих новинок, представлених у цьому році на «Книжковому Арсеналі»:

  • Малюкам від двох років рекомендуємо «Словник чомучок», з якого можна дізнатися багато цікавих відповідей на дитячі запитання. Книга поповнить словниковий запас і розширить кругозір маленького чомучки.
  • Діткам від трьох років і старше буде цікаво відправитися в пригоди в мезозойську еру з книгою «Друг з Мезозою»! Мандрівників чекають динозаври і дерева-папороті. Страшно чи забавно — дізнаємося тільки в самому кінці!
  • Школярам молодших класів сподобається фантазійна книга, в якій об’єднані вірші і незвичайні картини — «Дивний світ».

  • Для digital-школярів «Ranok-Creative» підготували книгу «Аліса в Задзеркаллі». Картинки з ілюстраціями Євгенії Гапчинської оживають за допомогою програми WONDERLAND-AR. При наведенні на малюнок з доповненою реальністю включається мультик. «Вау!» — реакція дорослих і дітей на цю, по-справжньому сучасну версію книги.
  • Для підлітків, не сумніваємося, буде цікава книга Тетяни Стрижевської «Де ESC з моїх Халеп?». У ній — про любов і ЗНО. Героїня — дівчинка, яка повинна скласти ЗНО, і саме в цей час вона закохується. Що ж буде далі?

Цей список можна ще доповнювати і доповнювати. Так що, цього літа відкривайте нові цікаві книжкові історії і світи разом зі своїми дітьми.