+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

На пошуки скарбів всією сім'єю!

На вулиці нарешті потеплішало, погода кличе на прогулянку, а ваша дитина не може відірватися від гри в смартфоні? Ми не будемо пропонувати, як Білл Гейтс, забороняти своїм дітям користуватися девайсами, а краще давайте пограємо з ними разом!

Як щодо сімейного квесту? Правила прості: намалюйте невелику карту Riviera Villas, де позначте ваш будинок, інші впізнавані локації містечка (дитячий майданчик, басейн, терасу) і фініш з «скарбом». Потім розділіть карту на частини і заховайте в цих місцях. Тільки після правильної відповіді на придумані вами питання дитина отримує наступну частину «Карти Скарбів». На фініші, звичайно ж, його чекатиме той самий скарб, і тут добре б проявити фантазію;)

Новий велосипед або довгоочікуваний гіроборд теж збільшать активне проведення часу на свіжому повітрі. Катаючись з вітерцем по нашим велодоріжкам або освоюючи з друзями спортмайданчики, дитина буде по-справжньому щаслива!

А уявіть сімейний заплив на байдарках. Сонячна погода, легкий вітерець і командний дух.

Будь-які ігри, навіть якщо це настільні ігри на зразок Джанго або Монополії, не просто об’єднують сім’ю, а наповнюють ваше життя яскравими спільними враженнями!

Тільки емоційне і живе спілкування здатне конкурувати з можливостями цифрових технологій, адже в середньому діти витрачають на мобільні пристрої більше 2,5 годин вільного часу кожен день — на півгодини більше, ніж щоденне перебування на свіжому повітрі.

Тому психологи рекомендують батькам брати активну участь в житті своїх дітей, не відгороджуючись один від одного екранами гаджетів і телевізорів. Тим більше, що вся інфраструктура Riviera Villas просто створена для вашого сімейного щастя і здоров’я!