+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

Friends & Family Day

У суботу в Riviera Villas відбувся чудовий Friends & Family Day! Теплі зустрічі та нові знайомства, цікаві лекції, тест-драйви та прогулянки на катері, смачна їжа і жива музика – це лише частина того, чим ми дивували своїх гостей.

Гості не тільки поринули у безтурботну атмосферу сімейного свята, яке ми підготували разом з нашими друзями і партнерами, а й отримали масу корисної інформації у нашому лекторії.

Так партнери заходу Правекс Банк і 1-й Сімейний офіс (familyoffice.com.ua) в рамках відкритого діалогу з Тарасом Кириченко відповіли на питання про економічну ситуацію в Україні та Світі, а також поділилися цікавим дослідженням про життя та інтереси заможних людей.

Євген Шагов (ReFuture Clinic) розповів про дієві способи як РЕАЛЬНО повернути час назад, поліпшити якість свого життя, продовжити молодість і не залишити шансів старості! Також прямо на місці всі бажаючі мали можливість отримати консультації медичних фахівців і спробувати на собі найпопулярніші процедури Refuture Clinic.

З адвокатським об’єднанням «Клочков і Партнери» ми поговорили про шлюбні контракти і як не порушити романтику в парі, а з Володимиром Лімаковим — акціонером і одним із засновників Riviera Villas, про життя без коридорів.

Для любителів активного відпочинку ми приготували тест-драйви, майстер-класи з волейболу і футболу, каякінг і захоплюючий турнір з гри в петанк.

Про дітей у цей сонячний день подбали еко-школа і садочок Clever Kids.

А ось кращий м’ясний ресторан в Україні BEEF, на чолі з шеф-кухарем Олексієм Шеменковим, відповідав за задоволення смакових рецепторів.

Увечері гості насолодилися музичним виступом джаз бенду Urban Gypsy.

Атмосферу, яка панувала навколо, неможливо передати словами. Просто повірте – вона була класною!


Більше фотографій дивіться в нашому фотоальбомі.