+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

Riviera Villas - це стиль життя

Riviera Villas Club

Riviera Villas – це перш за все клубне містечко – місце, яке об’єднує людей зі спільними цінностями, інтересами, стилем життя! Ми реалізували концепцію відкритого простору і створили сезонний клуб сімейного дозвілля для резидентів і друзів Riviera Villas. Територія нашого клубу включає два відкриті басейни з підігрівом, літній бар і затишні лаунж-зони, ігрові та спортивні майданчики для дітей та дорослих, обладнаний пляж і причал для водних видів транспорту. У нас Ви неодмінно опинитесь у хорошій компанії і знайдете заняття до душі!

Пляжний відпочинок

Розташувавшись на березі Дніпра в природному оазисі з унікальним мікрокліматом, Riviera Villas подарує Вам абсолютно нові відчуття! Сховатися від повсякденної суєти і розслабитися в спокійній, приємній обстановці Ви зможете на білосніжних пляжах в стилі Рів’єри. Дворівневі пляжні зони обладнані сучасними шезлонгами, душовими та кімнатами для переодягання — все як на курорті!

Школа-сад і все для дітей

Щастя дітей — найголовніше для батьків, і ми допомагаємо їм створювати умови для зростання і розвитку в Riviera Villas! Школа-сад для навчання, дитячі майданчики, паркові зони, зелені галявини та пляжі для прогулянок і завжди чисте повітря для здоров’я — все найкраще для дітей!

Наша школа-сад Clever Kids сфокусована на здобутті дітьми знань і навичок необхідних для становлення успішної особистості. Діти від 3-х до 9-ти років разом пізнають світ і всебічно розвиваються в спеціально організованому затишному еко-просторі школи.

Дізнайтеся більше на сайті нашого партнера

Можливості для спорту

Чисте повітря, чудова природа і розвинена спортивна інфраструктура Riviera Villas — все для ваших спортивних захоплень! Унікальне розташування містечка відкриває можливості для водних видів спорту — від вейксерфінгу до яхтингу. На території також розташовані два професійно спланованих волейбольних поля, два повноформатних тенісних корти з акриловим і синтетичним покриттям, які легко трансформуються в поле для міні-футболу або баскетболу. Спорт із стилем і задоволенням!

Ресторан Riviera Villas

Ресторан з терасою

Насолодитися прекрасною вечерею в затишній атмосфері, відсвяткувати сімейну подію в колі близьких і друзів, або просто заглянути на сніданок — все що забажаєте в нашому ресторані!

А в теплу пору року улюбленим місцем наших резидентів стає тераса на березі Дніпра — ресторан сервірує столики під тінню справжнього вітрила. У нас завжди смачно і атмосферно!

Міні-марина

У Riviera Villas Ви можете прийти на катері: подорож до нас по Дніпру від Річкового вокзалу на Подолі займе всього 25 хвилин і доставить яскраві враження. Професійно навчений персонал пришвартуює Ваш катер на одному з трьох спеціальних причалів і надасть всю необхідну допомогу. У холодну пору року Ви зможете скористатися послугами зимової стоянки для водних видів транспорту.

Оазис для прогулянок і медитацій

Riviera Villas — надзвичайне місце, створене природою і людьми! Тут Ви можете по-справжньому усамітнитися від міської суєти: насолодитися співом птахів в оточенні хвойного лісу, пішими та велосипедними прогулянками, помедитувати в парку на березі річки …

А ще разом з дітьми спостерігати за змінами природи від весняного пробудження до зимового сну, познайомитися з їжачками, білками, лелеками та іншими її мешканцями … Сходити на прогулянку в ліс за грибами або знайти лісові ягоди — це ж ціла пригода!

Природний оазис з комфортом!

5-зірковий сервіс

Професійна сервісна компанія подбає про всі побутові питання, щоб Ви з друзями і сім’єю могли спокійно насолоджуватися усіма можливостями, які пропонує Riviera Villas. Висока якість послуг, турбота про комфорт і безпеку жителів і гостей 24/7.

Все для Вашого комфорту!