+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

Яким має бути сучасний дім?

Із таким питанням ми звернулися до професіоналів, які щодня займаються тим, що створюють будинки та інтер’єри для своїх клієнтів, зокрема і для мешканців Riviera Villas.

Федір Будішевський, головний архітектор клубного містечка Riviera Villas, вважає: «На сьогодні, в першу чергу, сучасний будинок — це комфорт, надійність, дизайн, економічність і технологічність». Якщо розглядати будинки в Riviera Villas, це ще і будинки-тераси — навколишня природа дозволяє працювати з чудовим рельєфом, вписувати будови в природний лісовий пейзаж.

Тераса домоволодіння Villa Familia

Стиль. На думку Антона Малова (студія MALOV & PARTNERS), найбільш затребувана стилістика в плануванні сучасного будинку — це відхід від складних рішень. Вона проста і прозора, і її з легкістю можна назвати ідеальною — мінімум стін, максимум простору, повітря, світла. При цьому дизайнери кажуть, що сучасний будинок повинен бути відображенням людини, схожим на нього. Тому, обираючи стиль свого будинку, люди частіше спираються на власні бажання, а не на віяння моди. Хтось вибирає класику, а хтось — більш лаконічний сучасний стиль. Саме тому в Riviera Villas ми не нав’язуємо всім єдиний стиль, а наші мешканці самі обирають, яким буде будинок мрії.

Підтверджує це і Федір Будішевський: «Якщо і виділяти основний стилістичний напрям та побажання клієнта, то я б виділив мінімалізм і модернізм». На вулицях, розташованих уздовж каналу, ми можемо спостерігати більш різноманітну стилістику житлових будинків і ландшафтних рішень.

Екологічність. Обираючи екологічність, люди не тільки переїжджають в заміські будинки, а й хочуть, щоб там використовувалися екологічні матеріали і екозберігаючі технології. Як зазначив Михайло Новосельський, керівник студії Novoselskiy Design: «Складова, без якої важко уявити сучасний будинок — це економія і вторинна переробка ресурсів, таких як: електрика, вода, тепло, аж до переробки сміття. З кожним роком найсучасніші будинки зменшують споживання і збільшують виробництво своїх власних ресурсів».

Технологічність. Використання в сучасному будинку максимально можливих технологій для отримання більшого комфорту. Погодьтеся, зручно керувати великим будинком за допомогою свого смартфона. Сучасний будинок вже дуже складно уявити без системи «розумний дім», яка відповідає як за вашу безпеку, так і за повсякденні комфортні речі, такі як відкриття штор за будильником або заварка ароматної ранкової кави.

Комфорт. На думку Михайла Новосельського, «сучасний будинок — це продуманий до дрібниць функціонал і, звичайно ж, зручність в кожному його квадратному метрі». Водночас майбутні мешканці будинку не завжди готові витрачати свій час на очікування побудови і оформлення будинку. У світі зі зростаючою динамікою життя все більшої популярності набирають готові будинки, в які можна в’їхати відразу. Подібне рішення ми реалізовуємо і в Rivіera Villas і тепер можемо запропонувати повністю готовий і умебльований будинок!