+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

3 головних тренда Тижня дизайну в Стокгольмі для вашого будинку

Ось уже кілька років скандинавський стиль в архітектурі, інтер’єрі і моді знаходиться на піку популярності. А скандинавський Тиждень дизайну стала одним з ключових подій, що визначають тенденції і тренди цього напрямку в 2019 році.

Тиждень дизайну в Стокгольмі і виставка Stockholm Furniture & Light Fair що проходить в рамках Тижня зібрала кращі ідеї професіоналів з усього світу. А ми ділимося з вами найцікавішими трендами та ідеями.

Основним трендом виставки стало відродження дерева. Деревина сосни і ялини використовувалася для різних інсталяцій, предметів меблів і інтер’єру.

Вже стандартно на виставці в Стокгольмі були широко представлені екотренд. Багато компаній робили акцент на ресайклінг і використання екологічних матеріалів. Наприклад, ці панелі компанії BAUX Acoustic Pulp повністю виготовлені з природних матеріалів — деревини ялин і сосен, пшеничних висівок, картопляного крохмалю, рослинного воску і шкірки цитрусових.

Часто розглядаючи дизайни інтер’єрів і меблів, представлених на виставці, ловиш себе на думці, що все це вже колись бачив у своїх бабусь і дідусів. Дійсно, осучаснений і актуалізований стиль 50-60 (mid-century modern) присутня в багатьох колекціях.

І, звичайно, кажучи про тренди необхідно сказати про колірну палітру. В інтер’єрах все більше представлені складні насичені поєднання. Всі відтінки сірого і зеленого, варіації жовтого, гарячі відтінки сонця і стиглого апельсина. Також знайшов своє місце в інтер’єрах і колір року — живий корал.

Riviera Villas

Можливо, деякі тренди скандинавської Тижня дизайну знайдуть застосування і в ваших будинках в Rivera Villas.