+38 044 355 00 33
Записатися на перегляд

Тераса - простір для творчості і оазис комфорту

Навесні якомога більше хочеться бувати на вулиці і дихати свіжим повітрям. Чому б не робити це на терасі. Адже тераса завжди асоціюється з умінням насолоджуватися роботою або відпочинком. Незалежно від погоди і дня тижня, ми в Riviera Villas знаємо, як із задоволенням проводити тут час.

1. Займіться йогою. Ранкова кава може трохи почекати. Постеліть килимок на терасі і в гармонії з природою відчуйте, як тіло наповнюється киснем, сонцем і позитивом на весь день.

2. Організуйте свій робочий кабінет. Поки діти граються на галявині, візьміть комп’ютер, сідайте в комфортне крісло і, попиваючи щойно зроблений фреш, спостерігайте за ними, не відволікаючись від щоденних завдань.

3. Покличте друзів на bbq. Весняний дощ не страшний, коли навколо тепла компанія, гарячі стейки і овочі-гриль. На вашій терасі затишна атмосфера гостинності, не забувайте про це;)

Терраса в Riviera Villas

4. Звана вечеря або дружні посиденьки на терасі можна влаштовувати в будь-яку погоду. Додайте декору до вашого простору, весняних квітів і влаштуйте вечерю, яку надовго запам’ятають ваші гості.

5. Дитячий майданчик на порозі вашого будинку. Вся принадність тераси в тому, що її простір можна організувати саме під ваші запити. Так чому б не зробити тут дитячий майданчик з гамаком, ігровою зоною і гойдалками?

І це тільки 5 можливих варіантів. Тераса — це ваш простір для творчості, тому радимо використовувати його максимально!